[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Piotr S. WAJDA informuje:

Corona Virus zdominował świat, co możesz teraz zrobić.

Droga do supermarketu ujawnia niezwykły obraz; Puste półki, gdziekolwiek spojrzysz. Rynki nie nadążają za uzupełnieniem. Zachęcani przez publiczne media ludzie kupują materiały eksploatacyjne oraz żywność, aby przygotować się na wirusa. Globalne rynki akcji załamują się. Wirus Corona jest wszechobecny i wprowadza świat w stan paraliżu. Co teraz robić?

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Ludzie się boją. A kto chce ich za to winić? Trudno znaleźć twarde, wiarygodne dane i uzasadnione informacje. W mediach spekulacje, podejrzenia i panika. I podczas gdy rząd w Niemczech przeciwdziała zbliżającej się epidemii, trzymając przed nosem formularze przed osobami wyjeżdżającymi do Chin, aby krewni mogli być informowani w przypadku infekcji, inne narody uznały i zareagowały na powagę sytuacji. Po odkryciu wirusa zapewnili, że dostęp z zagrożonych obszarów został uniemożliwiony lub utrudniony. Nawet granice zostały zamknięte. A polski rząd odwołał wszystkie loty do Włoch.

Gospodarka cierpi

Indeksy giełdowe spadają. Dow Jones stracił już ponad 4000 punktów, Dax stracił 2000 punktów, Hang Seng spadł 3000 punktów – by wymienić tylko kilka znaczących rynków.

Wiele międzynarodowych firm ma fabryki w Chinach, a jeszcze więcej światowych koncernów mają tam zainwestowane miliardy dolarów, co w rezultacie doprowadzi do światowego kryzysu gospodarczego, ten przerodzi się w kryzys ekonomiczny, a za tym przyjdzie bezrobocie, i szereg wywłaszczeń z wykorzystaniem przygotowanych przed laty do tych celów ustaw – tłumacząc to koniecznością ratowanie systemu bankowego oraz ochrony państwa przed bankructwem. Rząd chiński bagatelizuje skalę wirusa i rozpowszechnia fałszywe liczby. Pekin chce pokazać ludności, że nowa infekcja maleje i że należy zacząć od nowa. A oprzede wszystko, że można iść do pracy niczym nie ryzykując. Jednak rozprzestrzenianie się dezinformacji utrudnia również uzyskanie realistycznego obrazu zasięgu tego nowego wirusa. A to powoduje niepewność. I to pod każdym względem.

Rozpakuj aluminiowe czapki

Amerykańska firma farmaceutyczna INOVIO Pharmaceuticals poinformowała, że ​​ w ich laboratoriach w San Diego zaledwie 3 godziny po wybuchu koronawirusa wynaleziono na niego lek. W tym przypadku należy tylko pogratulować źródłu tego naukowego arcydzieła w tak rewelacyjnym czasie.

https://greekcitytimes.com/2020/02/14/california-lab-report-they-discovered-coronavirus-vaccine-in-3-hours/

Miesiąc wcześniej firma INOVIO otrzymała darowiznę w wysokości 9 milionów dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Bill Gates, założyciel i były CEO giganta technologicznego Microsoft, w ostatnich latach stał się swoistym szczepionkowym papieżem.

https://www.inquirer.com/health/coronavirus-china-vaccine-inovio-bill-gates-20200123.html

W produkcji Netflix Bill Gates przewidział wybuch koronawirusa w Chinach w 2019 roku.

https://www.ccn.com/bill-gates-predicted-coronavirus-like-outbreak-in-2019-netflix-documentary/

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Brytyjska firma farmaceutyczna, która badała wirusa korony, jest również faworyzowana przez miliardera i otrzymała hojne darowizny.

Warto przyjrzeć się, kto jest zaangażowany w INOVIO Pharmaceuticals. Drugim co do wielkości akcjonariuszem jest BlackRock Institutional Trust Company, N.A., drugi co do wielkości podmiot zarządzający aktywami na świecie o wartości około 6,5 bln USD. Tak, dokładnie ta firma – BlackRock, w której Friedrich Merz (członek niemieckiej partii CDU) od lat zasiada w zarządzie. Prezes Laurence D. Fink jest uważany za najpotężniejszego człowieka na Wall Street

https://de.m.wikipedia.org/w/index.php?title=Spezial:Suche&search=Laurence+Douglas+Fink)&ns0=1

https://www.msn.com/en-us/money/stockdetails/ownership/fi-a1vl77?ownershipType=institutional

Scenariusz wygląda jak spisek z przygody „James Bond” lub „Mission Impossible”. Dowcipniś, który myśli na czarno – czyli cały ja – weteran przez lata głoszonych, tudzież już zrealizowanych „teorii spiskowych”.

Sorry za trafność moich przewidywań.

Złoto działa stabilizująco

Kryzys na całym świecie powoduje paniczne poszukiwania bezpiecznego schronienia dla majątku/rezerw/kapitału. Metale szlachetne odzwierciedlają dokładnie to, czego większość z taką determinacją poszukuje, a co mniejszość już znalazła. Złoto osiągnęło najwyższy poziom cen od 5 lat i wyniosło 1 600,10 USD w dniu 2 marca 2020 r. Platyna i srebro jako metale przemysłowe są wolatylne. Pallad jest na rekordowym poziomie 2 609,50 USD, co niewątpliwie wynika z nieprzerwanego popytu ze strony przemysłu motoryzacyjnego. Pallad jest wymagany do oczyszczania spalin w konwertorach katalitycznych w pojazdach napędzanych benzyną, jak i, a raczej przede wszystkim – do budowy baterii potrzebnych w nowoczesnej technologii motoryzacyjnej.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Fundamentalne znaczenie zdywersyfikowanego portfela metali szlachetnych z czterema metalami szlachetnymi jest obecnie ponownie bezdyskusyjnie wykazane i udowodnione. Podczas gdy złoto i pallad zwiększają stabilność portfela wraz ze wzrostem cen, bardziej niestabilne metale – srebro i platyna – oferują dobre możliwości zakupu większych ilości po niższych cenach. Przestrzeganie tej strategii jest najlepszą możliwą rekomendacją dla inwestorów.

Można powiedzieć, że strategia firmy AUVESTA EDELMETALLE AG z Niemiec jest na dobrej drodze ze swoją strategią. Wielokrotnie wyróżniana i uznana za najbardziej wiarygodną – AUVESTA EDELMETALLE AG oferuje poufne, bezpieczne i płynne portfele ze złota, srebra, platyny i palladu – w najlepszych cenach.

https://www.auvesta.pl/unternehmen.php#Rating

Umożliwia to łączenie inwestycyjnych możliwości różnych metali szlachetnych, wraz z indywidualnym zarządzaniem nimi wyłącznie przez samego inwestora. Najważniejsze jest to, że te metale szlachetne są w formie fizycznej. Sztaby są przechowywane w skarbcu o najwyższym poziomie bezpieczeństwa w bezcłowym magazynie w Szwajcarii – poza UE. Daje to nabywcy metali szlachetnych przewagę dzięki zaoszczędzonemu podatkowi VAT na srebro, platynę i pallad. Ponadto metale szlachetne są oferowane przez AUVESTA EDELMETALLE AG w cenach dużych sztab, nawet przy mniejszych ilościach zakupu. Ta forma budowania i przechowywania majątku nie ma żadnej alternatywy.

Życzę wszystkim czytelnikom: Sukcesów, Własności i Wolności – Bo tyle Wolności, ile Własności!

 

Z wyrazami szacunku – Oddany Prawdziwym Wartościom

 

Wasz PIOTR S. WAJDA

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]