Dzięki przeprowadzonym audytom usług podmiotów z branży Prawdziwych Wartości, Polski Instytut Prawdziwych Wartości wystawia najwyższą rekomendacje rozwiązaniom oferowanym przez poniżej prezentowane firmy. Bezpieczeństwo, poufność, przejrzystość usług i warunków umów, to tylko kilka argumentów z długiej listy korzyści dla Klientów.

AUVESTA EDELMETALLE AG

Auvesta jest ekspertem w niskokosztowym zakupie metali szlachetnych (złoto, srebro, platyna, pallad) jak i przechowywaniu metali należących do swoich Klientów w skarbcach w Szwajcarii o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Metale szlachetne powinny znajdować się w każdym portfelu rozsądnego inwestora.

SMH GmbH

SCHWEIZERISCHE METALLHANDELS GmbH DEUTSCHLAND

SMH GmbH dostarcza inwestorom niezrównaną możliwość zakupu koszy inwestycyjnych metali strategicznych. Dzięki posiadaniu fizycznych surowców, które wykorzystywane są w 95% przemysłu, Klienci SMH GmbH mogą spać spokojnie gdyż posiadają bezpieczną i niezależną od inflacji lokatę kapitału.

SCHWEIZERISCHE SACHWERTE GmbH DEUTSCHLAND

Przedsiębiorstwo SSW GmbH specjalizuje się w prestiżowych, anty-cyklicznych rozwiązaniach bazujących na najrzadszych i najwartościowszych surowcach krytycznych dla rozwoju światowej gospodarki oraz fundamentu globalnego systemu monetarnego.

Jeżeli chcecie Państwo podjąć współpracę z rekomendowanymi podmiotami, lub chcecie poznać szczegółowo oferty zakupu metali, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi Ekspertami w Państwa rejonie.

Kontakt z Ekspertami