…zaleca „Szeptacz wartości”

Znasz zaklinacza koni lub węży. Ale szeptacza wartości … jeszcze go nie znasz, lecz powinieneś.

Jest Twoim wewnętrznym głosem, który mówi:

„Metale to PRAWDZIWE WARTOŚCI natury. To one chronią Twoje aktywa, a nie papierowe, a tym bardziej cyfrowe środki płatnicze, których ilość emitent może dowolnie zwiększać, prawda? Wiesz to.

A zatem działaj – TERAZ! Twój wewnętrzny głos szepcze i doradza tak, a nie inaczej, ponieważ metale szlachetne, a od początku ery nowoczesnych technologii również strategiczne, były i są najlepszymi magazynami wartości we wszystkich kryzysach w ciągu ostatnich 5000 lat.

I jak zawsze – Twój wewnętrzny głos ma rację. No dobrze, ale jeśli tak, to dlaczego tak wielu ludzi nigdy go nie słucha?

Posłuchajmy szeptacza wartości – dla odmiany.

Co on szepcze?

Z ostatniej chwili: metale, PRAWDZIWE WARTOŚCI, wreszcie zyskują na popularności. I nawet przy najlepszych wiatrach naprawdę nie można zakładać, że jakiekolwiek produkty inżynierii finansowej będą mogły im dorównać …

Nadstaw uszu. W końcu szeptacz wartości szepcze zasady takie jak: „Zabezpiecz swoje aktywa w metalach TERAZ, tak długo, jak jeszcze możesz!”

Nie na próżno. Ma też na to argumenty:

Chantelle Schieven, główny analityk w Murenbeeld & Associates: „Nowy rekord wszechczasów srebra już nadchodzi”.

WSZYSTKIE metale w portfelu SMH AG rosną i rosną na wartości, będąc obecnie o wiele wyżej niż rok temu.

Przykładowy kosz metali:

„Zaawansowana technika i elektronika” (obejmuje metale: ren, tantal, ind, kobalt i srebro).

Sześć miesięcy temu było to 3700€, teraz to imponujące 4600€! A koniec burzy szczytowej jest jeszcze daleko poza zasięgiem wzroku …

Kolejny koszyk metali:

„Inżynieria i konstrukcja maszyn” (obejmuje metale: tantal, kobalt, molibden, chrom, cyrkon i wolfram). W ciągu półtora roku jego wartość wzrosła z 5200 do 6300€! I dla niego również obowiązuje zasada: koniec burzy szczytowej jest daleko poza zasięgiem wzroku …

A tellur? Jego wartość zaraz eksploduje. Ponieważ:

Badania telluru na Uniwersytecie Friedricha Schillera w Jenie pokazują jego ogromny potencjał w zakresie magazynowania gazu. „Przełomowe technologie przyszłości. Tellur naprawdę robi różnicę ”- mówi Dyrektor ds. Badań dr. Wolfgang Weigand.

Na początku roku dwie grupy robocze w ETH Zurich opracowały nowy typ detektora światła, który prawdopodobnie zrewolucjonizuje w przyszłości produkcję diod elektroluminescencyjnych i modulatorów światła. Cóż, i tutaj także tellur robi różnicę …

Hiszpania i Maroko walczą obecnie o dominację na wodach u wybrzeży Sahary Zachodniej. To tam odkryto największe na świecie złoże rzadkiego telluru półmetalicznego (występującego m.in. w telefonach komórkowych, pojazdach elektrycznych i wysoce wydajnych ogniwach słonecznych). Cóż, „ci na górze” po prostu wiedzą, że słuchanie szeptaczy wartości ma sens …

A gal? Tutaj również zauważamy gwałtowny wzrost wartości. Ponieważ:

Drezdeński start-up Morpheus opracowuje mini-silniki do satelitów, które pewnego dnia opuszczą nasz Układ Słoneczny. Ważny składnik miniaturowego silnika: gal. Dlaczego? Szef Morfeusza, Daniel Bock, wyjaśnia: „Ponieważ kilka gramów galu wystarcza do pracy silników przez kilka lat”.

Naukowcy z Cockrell School of Engineering na University of Austin w Teksasie zbudowali nowy typ baterii, który jest postrzegany jako rewolucja na drodze do przyszłych dostaw energii. Co w ogóle sprawia, że ​​rewolucja jest możliwa? Katoda ze stopu na bazie galu.

Techniczny rekord świata dla ogniw słonecznych CIGS z Niemiec: osiągnęły sprawność 24,3 procent i dla porównania wymagają tylko około jednej dziesiątej energii do wyprodukowania. Kierownik projektu prof. Johannes Windeln z Uniwersytetu Wilhelma Büchnera jest entuzjastycznie nastawiony: „Systemy fotowoltaiczne przyszłości są smukłe i wydajne”. Cóż, jakie są główne składniki małych cudów ogniw słonecznych? Gal … A i ind w tym projekcie jest również uwzględniony jako niezbędny.

Austriak o nazwisku Peter Schindler opracował zupełnie nową metodę zamiany ciepła na energię elektryczną. „Dzięki tej metodzie i temu materiałowi osiągnęliśmy najniższą funkcję roboczą, jaka kiedykolwiek została osiągnięta” – podkreśla Schindler.

A kto teraz myśli, że szeptacz wartości już swoje wyszeptał … NIE, to może trwać wiecznie. Ale kto chciałby wiecznie tego słuchać? Oto ostatni przykład … przynajmniej na razie:

Po pięciu latach suszy wreszcie woda pitna!

Kenia instaluje pierwszy system zasilany energią słoneczną, który przekształca wodę morską w wodę pitną. Organizacja GivePower jest tą, której tak zwane „Słoneczne Farmy Wodne” umożliwiają „wodny cud”. Jak działają? ‎Z panelami słonecznymi i wysokowydajnymi akumulatorami Tesla. A co jest do tego potrzebne? Metale … dokładnie te z SMH AG! Ogromna rzecz, jak wyraźnie podkreśla prezes GivePower Hayes Barnard: „Dzięki tej nowej technologii przyszłość, w której woda jest dostępna dla każdego, może być w zasięgu ręki”.

Wniosek: Metale strategiczne są ODPOWIEDNIM otwieraczem do puszek na świetlaną przyszłość.

Są PRAWDZIWE, stabilne pod względem wartości i są bardzo potrzebne ponad 90 procentom wszystkich gałęzi przemysłu. A trend ten stale rośnie.

Mówiąc prostym językiem: tak działa ochrona wartości! Z metalami, PRAWDZIWYMI WARTOŚCIAMI, a nie ze środkiem płat-niczym, w zasadzie bezwartościową kartką papieru, lub co gorsza – kawałkiem plastiku jako karty płatniczej. Mówiąc szeptem – wartości w SMH AG są Twoją przyszłością, Twoimi aktywami, Twoim bezpieczeństwem. Mówiąc krótko – chodzi o PRAWDZIWE WARTOŚCI.

I co, już nie możesz doczekać się przyszłych chwil szeptania? Nie ma problemu. Im więcej, tym lepiej…

‎Jednak niewykorzystana wiedza jest nic nie warta, więc koniecznie skorzystaj i skontaktuj się z jednym z certyfikowanych Ekspertów ds. Metali Strategicznych na stronie internetowej Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości www.valoresveri.pl i bądź częścią świetlnej przyszłości.

Życzę wszystkim czytelnikom sukcesów, Własności i Wolności…

Bo tyle Wolności, ile Własności!

 

Wasz Piotr S. Wajda