Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości wraz z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie

 

zapraszają Przedsiębiorców na szkolenie:

 

PRZEDSIĘBIORCO! ZWIĘKSZ SWOJĄ WARTOŚĆ

czyli jak Polski Przedsiębiorca może korzystać ze Szwajcarskich ulg fiskalnych w budowaniu poufnej rezerwy majątkowej.

Każdy Przedsiębiorca powinien posiadać twardą rezerwę na wypadek niespodziewanych wydarzeń. Jest to tak oczywiste, że choć jest to podstawą finansowego bezpieczeństwa, to wielu już dawno o tym zapomniało. Są również tacy Przedsiębiorcy, którzy budują swoją rezerwę niezależnie od koniunktury własnego biznesu i doskonale zdają sobie sprawę, że w każdym momencie mogą z niej skorzystać, a nawet nie raz z niej skorzystali.

Jeżeli należysz do pierwszej grupy Przedsiębiorców, to to szkolenie jest dla Ciebie, a jeśli do drugiej, to również, to szkolenie jest dla Ciebie.

Dlaczego?

Ponieważ tylko poufna rezerwa ma prawo przetrwać największe zawirowania ekonomiczno-gospodarcze. Przykładem tutaj niech będzie Cypr, Grecja, Włochy, Hiszpania i 84 inne kraje, w których wywłaszczono społeczeństwo z oszczędności i rezerw trzymanych w bankach i produktach finansowych. Dlatego właśnie każdy Przedsiębiorca powinien dowiedzieć się w jaki sposób przechowywać swój kapitał w sposób poufny, bezpieczny i płynny, niezależnie od antyspołecznych decyzji rządów oraz instytucji finansowych.

Co zyskam?

Dowiesz się:

  • Co to jest system finansowy-monetarny i dlaczego wywłaszcza Przedsiębiorców.
  • Czym są Prawdziwe Wartości i dlaczego banki na całym świecie nie chcą abyś o tym wiedział.
  • Jak poufnie budować bezpieczną rezerwę kapitału w dzisiejszych czasach.
  • Dlaczego Wolność i Niezależność geopolityczna jest podstawą budowania bezpiecznej rezerwy kapitałowej.

Poznasz:

  • Historię środka płatniczego i dlaczego Przedsiębiorcy są w grupie największego ryzyka wywłaszczenia majątku
  • Możliwości i rozwiązania poufnego zabezpieczenia rezerw finansowych rekomendowane przez Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości.BIORĘ UDZIAŁ

Prelegent:

Piotr S. Wajda

Wywodzący się z rynku niemieckojęzycznego finansista, manager międzynarodowych struktur oraz szkoleniowiec i trener biznesu. Inwestor, założyciel oraz udziałowiec wielu spółek zagranicznych.

Od roku 1992 zdobywał zawodowe doświadczenie w Niemczech, Szwajcarii i Lichtensteinie. Od 2005 roku działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, edukując z tematów ekonomii fizycznej, systemu finansowo-monetarnego oraz inwestycji alternatywnych w prawdziwe, fizycznie istniejące wartości, z niezwykłą trafnością „przepowiadając” z wyprzedzeniem kilku lat obecny rozwój wydarzeń na światowym rynku finansowym.

Praktyk przez wielkie „P”. Coach i twórca milionerów. Inicjator i współzałożyciel Niemieckiego Zrzeszenia Prawdziwych Wartości -„Deutsche Sachwert Union”- oraz -„Valores Veri Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości”-, w którym pełnił funkcję prezesa. Ojciec rynku Fizycznej Ekonomii w Polsce. Fundator Fundacji Fizycznej Ekonomii na rzecz Posiadania Własności, założyciel Akademii Fizycznej Ekonomii oraz działających na terenie całej Polski Klubów Fizycznej Ekonomii. Publicysta, autor popularnej książki „Podatek od Złudzeń”
BIORĘ UDZIAŁ