Władze Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości - Kadencja 2016-2019

 

Prezes Zarządu

Marcin S. Kołosowski

Manager oraz szkoleniowiec w dziedzinie ekonomii fizycznej i rozsądku finansowego. Doświadczenie w branży finansowej oraz wiedzę na temat systemu finansowego i monetarnego zdobywał od 2007 roku w Anglii, kontynuując swą edukację również w Polsce. Metalami szlachetnymi nieprzerwanie zainspirowany od 2007 roku.

Jako jeden z pierwszych w Polsce współpracował z renomowanym niemieckim bankiem inwestycyjnym oferującym plany oszczędnościowe w złoto. Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Współzałożyciel Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości obecnie pełniący funkcje Prezesa Zarządu, był również Wiceprezesem pierwszej kadencji. Specjalizuje się w dziedzinie inwestycji w metale szlachetne oraz surowce strategiczne. Współtwórca serii e-booka "Droga do Prawdziwej Wolności - Księga Cytatów". Fundator Fundacji Fizycznej Ekonomii na rzecz Posiadania Własności.

Wiceprezes Zarządu

Beata Uberna

Od roku 1989 nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą, z czego od roku 2000 jako licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami. Uczestniczka licznych szkoleń specjalistycznych w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami, wiedzy finansowej, inwestowania oraz Fizycznej Ekonomii i Prawdziwych Wartości.

Inwestor, udziałowiec i prezes spółki developerskiej, a od roku 2009 współwłaściciel spółki kapitałowej w 100% inwestującej w rynek nieruchomości.

Należy do ścisłego grona odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Obecnie pełni funkcje Wiceprezesa Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości aktywnie działając w zakresie budowania świadomości społecznej w tematyce Prawdziwych Wartości.

Wiceprezes Zarządu

Dariusz Żychliński

Od 2002 roku w branży finansowej oraz marketingowej, w tym 4 lata pełnił funkcję kierowniczą,  dwa lata piastował funkcję Wiceprezesa Spółki.

Należy do grupy BNI, która została założona w 1985 roku i  jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. 

Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza.

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.
Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał międzynarodowy certyfikat European Federation of Financial Professionals nadany w 2006r. przez Europäische Akademie fűr Finanzplanung z siedzibą w Bad Homburg, Niemcy.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,  specjalność: finanse publiczne i bankowość oraz ekonomia menedżerska.

Również jako jeden z pierwszych w Polsce zdobył tytuł Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadany przez Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Jan Szarzec

 

Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków z tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez europejskiego i globalnego lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Współzałożyciel Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości pełniący funkcje Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. 

Członek Komisji Rewizyjnej

Piotr Niewiadomski

Własną działalność gospodarczą prowadzi nieprzerwanie od 1991 roku. Prezes rodzinnej firmy działającej na rynku energetycznym oraz w branży BHP. Miłośnik piłki nożnej, działacz sportowy, były Prezes Klubu Sportowego Polonia Łaziska.

Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Jeden ze współzałożycieli Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości. Całkowicie oddany idei i działalności Stowarzyszenia angażuje się w promowanie rozwiązań, które pozwalają budować poufny majątek oraz wolność finansową w oparciu o metale szlachetne.

W kadencji 2016-2019 został wybrany na członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości.

Członek Komisji Rewizyjnej

Paweł Paluchowski

Absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie. Zawodowo związany z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Od 2009 roku działa w branży marketingowej. W 2012 roku związał się z fizyczną ekonomią i tworząc podwaliny pod dalszą działalność został współzałożycielem Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości. Zwolennik gromadzenia metali szlachetnych w dużych ilościach.

Od 2016 roku pełni rolę Członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości.

Dyrektor Biura Zarządu

Patryk Nieczuja-Chłopicki

Biuro Zarządu Stowarzyszenia

Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości

al. Wojska Polskiego 63/4/12
70-476 Szczecin

tel. kom. +48 888 111 991

Koordynator Biura Regionalnego

Izabela Pychyrek

Regionalne Biuro Stowarzyszenia

Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości

ul. Wolności 13/1
41-500 Chorzów

tel. kom. +48 882 028 501