Władze Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości - Kadencja 2016-2019

 

Prezes Zarządu

Marcin S. Kołosowski

Manager oraz szkoleniowiec w dziedzinie ekonomii fizycznej i rozsądku finansowego. Doświadczenie w branży finansowej oraz wiedzę na temat systemu finansowego i monetarnego zdobywał od 2007 roku w Anglii, kontynuując swą edukację również w Polsce. Metalami szlachetnymi nieprzerwanie zainspirowany od 2007 roku.

Jako jeden z pierwszych w Polsce współpracował z renomowanym niemieckim bankiem inwestycyjnym oferującym plany oszczędnościowe w złoto. Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Współzałożyciel Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości obecnie pełniący funkcje Prezesa Zarządu, był również Wiceprezesem pierwszej kadencji. Specjalizuje się w dziedzinie inwestycji w metale szlachetne oraz surowce strategiczne. Współtwórca serii e-booka "Droga do Prawdziwej Wolności - Księga Cytatów". Fundator Fundacji Fizycznej Ekonomii na rzecz Posiadania Własności.

Wiceprezes Zarządu

Beata Uberna

Od roku 1989 nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą, z czego od roku 2000 jako licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami. Uczestniczka licznych szkoleń specjalistycznych w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami, wiedzy finansowej, inwestowania oraz Fizycznej Ekonomii i Prawdziwych Wartości.

Inwestor, udziałowiec i prezes spółki developerskiej, a od roku 2009 współwłaściciel spółki kapitałowej w 100% inwestującej w rynek nieruchomości.

Należy do ścisłego grona odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Obecnie pełni funkcje Wiceprezesa Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości aktywnie działając w zakresie budowania świadomości społecznej w tematyce Prawdziwych Wartości.

Wiceprezes Zarządu

Dariusz Żychliński

Od 2002 roku w branży finansowej oraz marketingowej, w tym 4 lata pełnił funkcję kierowniczą,  dwa lata piastował funkcję Wiceprezesa Spółki.

Należy do grupy BNI, która została założona w 1985 roku i  jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. 

Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza.

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.
Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał międzynarodowy certyfikat European Federation of Financial Professionals nadany w 2006r. przez Europäische Akademie fűr Finanzplanung z siedzibą w Bad Homburg, Niemcy.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,  specjalność: finanse publiczne i bankowość oraz ekonomia menedżerska.

Również jako jeden z pierwszych w Polsce zdobył tytuł Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadany przez Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Czesław Dec

Praktyk biznesu i niezależny przedsiębiorca związany z polskim rynkiem kapitałowym od początku jego powstania w 1990 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie.

Kryzys zaufania do instytucji finansowych lat 2007-2011 zdecydował o oparciu prowadzonego przez niego biznesu o prawdziwe, fizycznie istniejące wartości gwarantujące klientom takie wartości jak: bezpieczeństwo kapitału, elastyczność zarządzania oraz pełną poufność prowadzonych interesów.

Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków z tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez europejskiego i globalnego lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Współzałożyciel Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości pełniący funkcje Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Specjalizuje się w dziedzinie inwestycji w białe metale szlachetne oraz surowce strategiczne.

Członek Komisji Rewizyjnej

Piotr Niewiadomski

Własną działalność gospodarczą prowadzi nieprzerwanie od 1991 roku. Prezes rodzinnej firmy działającej na rynku energetycznym oraz w branży BHP. Miłośnik piłki nożnej, działacz sportowy, były Prezes Klubu Sportowego Polonia Łaziska.

Należy do ścisłego grona pierwszych Polaków odznaczonych tytułem Certyfikowanego Eksperta ds. Metali Szlachetnych nadanym przez lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG w Holzkirchen, Niemcy.

Jeden ze współzałożycieli Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości. Całkowicie oddany idei i działalności Stowarzyszenia angażuje się w promowanie rozwiązań, które pozwalają budować poufny majątek oraz wolność finansową w oparciu o metale szlachetne.

W kadencji 2016-2019 został wybrany na członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości.

Członek Komisji Rewizyjnej

Paweł Paluchowski

Absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie. Zawodowo związany z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Od 2009 roku działa w branży marketingowej. W 2012 roku związał się z fizyczną ekonomią i tworząc podwaliny pod dalszą działalność został współzałożycielem Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości. Zwolennik gromadzenia metali szlachetnych w dużych ilościach.

Od 2016 roku pełni rolę Członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości.

Dyrektor Biura Zarządu

Patryk Nieczuja-Chłopicki

Biuro Zarządu Stowarzyszenia

Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości

al. Wojska Polskiego 63/4/12
70-476 Szczecin

tel. kom. +48 888 111 991

Koordynator Biura Regionalnego

Izabela Pychyrek

Regionalne Biuro Stowarzyszenia

Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości

ul. Wolności 13/1
41-500 Chorzów

tel. kom. +48 882 028 501