Wraz z ostatnimi dniami sierpnie grupa członków Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości, wraz z zaproszonymi gośćmi, odwiedziła szwajcarską stolicę finansów, bankowości, poufności przechowywanego majątku oraz legendarnej czekolady i najlepszych zegarków świata.

Jednak nie znaleźliśmy się tam przypadkiem, a ze względu na zaproszenie ze strony największego handlarza metalami strategicznymi na świecie, tj. Schweizerische Metallhandels AG Deutschland. Nasi eksperci, oraz jako świadkowie goście między innymi z bydgoskiego klubu biznesowego BNI Eagles, przeprowadzili audyt składowania metali strategicznych na rzecz Klientów, którzy zakupili kosze metali strategicznych.

Była to również niesamowita okazja do zobaczenia ogromnego majątku przechowywanego w postaci ponad 600 ton metali strategicznych w największym tego typu magazynie na świecie. Dzięki uprzejmości szwajcarskiego urzędu celnego mieliśmy okazję wykonać kilka ciekawych zdjęć – zapraszamy do obejrzenia ich poniżej:

fot. Marcin S. Kołosowski & Grzegorz Dec

Po ponad dwu godzinnym pobycie na terenie magazynów wolnocłowych udaliśmy się do centrum Zurychu, żeby zobaczyć największy na świecie, prywatny zbiór zegarków i zegarów. W The Beyer Clock and Watch Museum usłyszeliśmy niesamowitą historię o … czasie – naszym największym aktywie …

fot. Marcin S. Kołosowski & Grzegorz Dec

Następnym punktem naszej wycieczki po Zurychu była legendarna kawiarnia Sprungle oferująca jedne z najlepszych deserów – niebo w ustach :-D

Z pełnymi brzuchami udaliśmy się na relaks na jeziorze Zurychskim.

fot. Marcin S. Kołosowski & Grzegorz Dec

Natomiast cała reszta . . . to nasze osobiste przeżycia, do których zapraszamy wszystkich Państwa.

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym kolejnym wyjeździe, zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami!